Witaj na naszej nowej stronie!

Witaj na naszej nowej stronie!
Październik 10, 2014

Niezwykle miło jest nam przywitać Cię na naszej nowej, odświeżonej stronie internetowej! Sprawdź jakie informacje mogą Cię zainteresować!

Wiesz już pewnie, że naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Ci profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu nie musisz samodzielnie inwestować w jego zakup. Potrzebujesz więcej informacji o nas i o naszej działalności? Kliknij TUTAJ

Obecnie wypożyczamy dwa rodzaje urządzeń – lasery do depilacji i nowoczesny system redukcji tkanki tłuszczowej.

Depilacja laserowa

W dziale dotyczącym depilacji znajdziesz szczegółowy opis laserów diodowych Light Sheer ET 400 i LightSheer DESIRE. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat działania zabiegu, przeciwwskazań i zaleceń dla klientki kliknij TUTAJ. Informacje na temat szczegółowych warunków współpracy i cen wynajmu lasera znajdziesz na podstronie z ofertą. Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Interesuje Cię zabieg, który już po jeden sesji umożliwia utratę od 25 do 40% grubości tkanki tłuszczowej? Dowiedz się więcej na temat jego działania i sprzętu wykorzystywanego do nieinwazyjnej liposukcji. O innowacyjnym LipoCryo przeczytasz TUTAJ. Podobnie jak w przypadku depilacji laserowej przygotowaliśmy dla ciebie również podstronę ze szczegółową ofertą, opiniami o współpracy i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Przeczytaj informacje, które dla Ciebie przygotowaliśmy i skontaktuj się z nami w celu nawiązania korzystnej dla Ciebie współpracy!

Posted in Aktualności by admin