Prezent na rozpoczęcie współpracy!

Prezent na rozpoczęcie współpracy!
Październik 25, 2014

Wiesz już, że współpraca z nami pomoże Ci znacznie zwiększyć obroty w gabinecie bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z zakupem najlepszej jakości sprzętu! Zadzwoń do nas dziś – mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent na rozpoczęcie współpracy! UWAGA! Oferta jest limitowana!

Aby przekonać Cię, że już dziś powinnaś podjąć decyzję o wypożyczeniu od nas nowoczesnego lasera LightSheer, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przy pierwszym wynajęciu otrzymujesz niesamowicie atrakcyjne warunki cenowe!

Jeśli wynajmiesz od nas laser na jeden dzień, zapłacisz tylko 500 zł, czyli w stosunku do regularnej ceny oszczędzasz aż 400 zł! To jeszcze nie wszystko! Wypożycz laser na dwa dni z rzędu, a zapłacisz tylko 1300 zł, czyli zaoszczędzisz 300 zł! Najbardziej opłaca Ci się za pierwszym razem wynająć laser na aż 3 dni z rzędu. Wtedy oszczędzasz aż 500 zł! Zamiast 2300 zł, zapłacisz tylko 1800 zł!

Kwoty wydają się duże, ale pomyśl, ile zarobisz dysponując takim sprzętem przez 3 dni? Jeśli w pełni wykorzystasz swoje możliwości czasowe, taki seans możesz zamknąć nawet z dochodem blisko 20 000 zł!

Posted in Aktualności by admin