O nas

 

10859862_926671070677804_343709202_nJesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą,Lipocryo świadczącą usługi w zakresie kosmetologii estetycznej. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie: laserach diodowych Light Sheer ET 400, LightSheer DESIRE oraz systemach LipoCryo. Nasza oferta kierowana jest do gabinetów kosmetycznych, ośrodków SPA i lekarzy chcących wzbogacić swoją ofertę o nowoczesne technologie w dziedzinie trwałej depilacji, skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej, czy też fotoodmładzania i zwalczania zmian barwnikowych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeżeli chcą Państwo uatrakcyjnić ofertę swojego gabinetu, zwiększyć jego prestiż i rentowność, to ta oferta jest dla Was!

Proponujemy Państwu możliwość profesjonalnej współpracy, opartej na wypożyczaniu sprzętu wraz z jego wyposażeniem lub wynajmu z usługą, w tej opcji wraz ze sprzętem przyjeżdża do Państwa wykwalifikowany specjalista, który obsługuje klientki.

Wybór należy do Ciebie – w obu wypadkach zyskujesz! Nowe klientki, renomę i kompleksową ofertę zabiegową, która pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji!

Brzmi ciekawie? Tak! My zarabiamy dokładnie wtedy, kiedy zarabiasz Ty! Dlatego tak bardzo dbamy, żeby to właśnie Tobie się opłacało!

Kilka faktów:

  • naszą ofertę kierujemy do gabinetów kosmetycznych, ośrodków SPA i lekarzy chcących wzbogacić swoją ofertę o usługę trwałej depilacji lub skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej
  • pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie: laserach diodowych Light Sheer ET 400, LightSheer DESIRE i systemie LipoCryo,
  • działamy na terenie Małopolski i okolic.

 

Oferujemy wiedzę i doświadczenie, które potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty:

 

certyfikat-2certyfikat

lightsheer Kinga MazurLipo Kinga Mazur