Opinie

Sprawdź co inni sądzą o współpracy z nami!

Najlepsza metoda na rozwój gabinetu! Pracuję sama i taka formuła doskonale mi odpowiada. Wykorzystuję drugi gabinet, nie muszę zatrudniać pracownika i praktycznie nic mnie to nie kosztuje! Czysty zarobek!

Wiola, 28 lat

Wreszcie sprzęt, który naprawdę likwiduje przebarwienia i zmiany naczyniowe, a nie tylko udaje, że to robi! Wielkie brawa i ukłony za naprawdę fajny model współpracy – z korzyścią dla obu stron!!!

Marzena, 41 lat

Kupiłam już jedno urządzenie innej firmy, które niestety okazało się mało skuteczne. Efekt – spłacam pożyczkę za sprzęt, z którego nie korzystam. Na nowy nie mam pieniędzy. Taka współpraca jak z firmą Depilar, to dla mnie prawdziwe wybawienie! Mogę wprowadzać nowe zabiegi i nie muszę nic inwestować. Jak pojawi się coś nowego – może już wtedy będzie mnie stać na inwestycje. Jeśli nie – po prostu zrezygnuję ze współpracy, a niepotrzebnym sprzętem niech martwi się ktoś inny ;) Z resztą firma cały czas szuka nowości, więc podejrzewam, że na pewno nasza współpraca będzie bardzo dłuuuga i owocna. Dla mnie na pewno owocna! ;)

Justyna, 42 lata

Nie oszukujmy się – kremem naczynek i przebarwień nie zlikwidujemy. Fajnie, że można skorzystać z naprawdę dobrego sprzętu w przystępnych cenach. Klientki niechętnie decydują się na wydawanie większych sum, dlatego dobra cena jest podstawą. Resztę załatwia poczta pantoflowa. Cieszy mnie, że zyskałam spore uznanie i coraz więcej klientów traktuje mój gabinet nie tylko jako miejsce upiększania, ale przede wszystkim terapii zmian skórnych.

 

Anna, 34 lata

Przyjeżdża do mnie pracownik i od razu działa – nie muszę robić szkoleń, płacić ZUSu – żyć nie umierać! ;)

Barbara, 53 lata

Mam gabinet w małej miejscowości i myślałam, że te wszystkie bajeczne sprzęty są zupełnie poza moim zasięgiem. Klientki jak dotąd przychodziły na proste zabiegi. Bałam się inwestować, bo nie wiedziałam czy moje klientki będą chciały korzystać. Chcą!!! Cieszę się, że przy waszej pomocy mogę wprowadzać do mojego małego miasteczka nowoczesną kosmetologię na światowym poziomie!

Marysia, 39 lat