LipoCryo

LipoCryoLipoCryo to prawdziwy przełom w kosmetologii! Unikalny zabieg z pogranicza kosmetologii i medycyny w wielu wypadkach pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty już po jednej wizycie!

System LipoCryo zapewnia jednorazowo zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej nawet o 45%!

Jeden zabieg i niemal o połowę zmniejsza grubość niewygodnego tłuszczyku!

Masz pewnie ochotę kupić takie urządzenie, ale za chwilę zaczniesz się zastanawiać nad kosztami tej unikalnej, niemal kosmicznej technologii… Rzeczywiście, zakup takiego urządzenia jest zupełnie poza zasięgiem znacznej większości gabinetów. Właśnie dlatego oferujemy Ci wynajem tego unikalnego systemu redukcji tkanki tłuszczowej! Bez dużych inwestycji – praktycznie nic nie ryzykujesz!

Możliwe, że już jutro los Twojego gabinetu zupełnie się odmieni!

Sprawdź szczegółowe warunki współpracy TUTAJ!

 

Informacje

Bazę systemu LipoCryo stanowi nowoczesna i niebywale skuteczna technika zwana kriolipolizą. Jest to idealny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej bez znaczących skutków ubocznych, oparty na działaniu niskich temperatur. Redukcja tkanki tłuszczowej, uzyskana dzięki tej metodzie, daje długotrwały skutek.

Urządzenie medyczne LipoCryo jest jednym z najnowocześniejszych na świecie. Służy do wykonywania zabiegu kriolipolizy, która to jest nowatorską techniką służącą do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez oddziaływanie niskimi temperaturami. Urządzenie to wywołuje zmniejszenie się podskórnej tkanki tłuszczowej.

Jeśli podda się komórki tłuszczowe kontrolowanemu schładzaniu, nastąpi krystalizacja trójglicerydów. W ciągu następnych 2 do 6 tygodni następuje proces apoptozy prowadzący do wyeliminowania lipidów.

Zależności pomiędzy tkankami tłuszczowymi, a ich schładzaniem zostały udowodnione przez dwóch amerykańskich naukowców na początku 2008 roku. Zauważyli oni, iż stopniowe schładzanie tkanek prowadzi do ubytku komórek tłuszczowych.

Efekty

Warto pamiętać, że taki zabieg jest w stanie zminimalizować tkankę tłuszczową aż o 25-45%, z takich części ciała jak brzuch, ramiona, łydki, plecy, kark, pośladki lub uda. Proces ten charakteryzuje się całkowitym bezpieczeństwem i brakiem bólu. Dzięki podwójnej kontroli temperatury, naczynia krwionośne, nerwy, melanocyty itp. są w pełni chronione.

Pierwsze efekty są dostrzegalne już po upływie ok. 2 tygodni, a końcowy rezultat kriolipolizy – 6 tygodni po wykonaniu zabiegu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, system LipoCryo może zostać użyty ponownie.

Dla kogo?

Ta niesamowicie efektywna metoda będzie idealną alternatywą dla powszechnie stosowanych, lecz niejednokrotnie niebezpiecznych sposobów na zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Zaleca się ją zwłaszcza ludziom, którzy borykają się z problemem zbyt intensywnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Przebieg zabiegu

Schemat umieszczony powyżej przedstawia dokładny przebieg zabiegu. Rysunek 1 ukazuje tkankę tłuszczową przed rozpoczęciem kriolipolizy. Na rysunku 2 zostało odwzorowane oddziaływanie systemu LipoCryo na tkankę tłuszczową, czego efektem jest dostrzegalny na rysunku 3 stan zapalny. Co więcej, powoduje to także rozwój histiocytów, limfocytów i innych komórek, jak widać na rysunku 4. Ostateczny rezultat, czyli redukcję tkanki tłuszczowej, przedstawiono na rysunku 5.
Sprawdź szczegółowe warunki współpracy TUTAJ!