Pytania i odpowiedzi

10847081_926671054011139_262187739_nCzym LipoCryo różni się od innych zabiegów wyszczuplających?

Efektami! Unikalna technologia zastosowana w urządzeniu LipoCryo pozwala już po jednym zabiegu zredukować tkankę tłuszczową nawet o 25-40% grubości! Nie musisz kupować całej serii drogich zabiegów. Efekt uzyskasz już po jednej wizycie! Dodatkowym atutem LipoCryo jest znaczna redukcja cellulitu oraz wiotkości skóry, z którą często spotykamy się np. u kobiet po ciąży.

 

Czy zabieg jest bezpieczny?

Naprawdę skuteczne metody redukcji tkanki tłuszczowej, np. medyczna liposukcja, niosą za sobą duże ryzyko powikłań. LipoCryo , ze względu na zastosowanie specjalnej technologii podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne i nerwy, jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i bezpiecznym! Umożliwia uzyskanie efektów porównywalnych z poważnymi ingerencjami w ciało, bez ryzyka wystąpienia wielu poważnych działań niepożądanych.

 

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Już jeden sesja z LipoCryo pozwala usunąć nawet 25-40% tkanki tłuszczowej! Zabieg oczywiście można powtórzyć, jednak nie jest to konieczne. Wszystko zależy od tego, z jak dużym nadmiarem tkanki tłuszczowej mamy do czynienia. Na ostateczny efekt musimy poczekać ok. 6 tygodni, dlatego zabieg można wykonać ponownie dopiero po upływie 45 dni.

 

Czy zabieg LipoCryo jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny! Jedyne co możesz odczuwać to lekkie napięcie skóry (związane z zastosowaniem próżni) i chłód – głównie na początku sesji zabiegowej.

 

Jak wygląda skóra po zabiegu?

W związku z tym, że LipoCryo jest zabiegiem nieinwazyjnym, już po kilku minutach możesz wrócić do codziennej aktywności. Do dwóch godzin po zabiegu możesz odczuwać delikatne odrętwienie, zaczerwienienie i opuchnięcie skóry. Są to najzupełniej normalne reakcje, które świadczą o prawidłowym przebiegu zabiegu. W nielicznych przypadkach może dojść do powstania lekkiego siniaka i utrzymującego się kilka dni dyskomfortu, podobnego do stanu po zwiększonej aktywności fizycznej (zakwasy). W końcu niszczymy dużą część Twojej tkanki tłuszczowej! Nieprzyjemne reakcje szybko ustępują, a Ty możesz się cieszyć świetnymi efektami!