Opinie

Sprawdź co inni sądzą o współpracy z nami!

Panuje teraz prawdziwa moda na odchudzanie, co automatycznie przekłada się na zwiększenie zainteresowania zabiegami wyszczuplającymi. Wprowadzałam do swojej oferty różne tego typu rzeczy, ale sama nie wiedziałam co mówić klientkom. Mam im obiecać, że schudną, jak przecież wiadomo, że nie schudną? Tak było do momentu, w którym odkryłam LipoKryo! To naprawdę działa, a efekt jest mocno widoczny! Nie muszę czarować klientki, bo ona sama widzi co się dzieje, chociaż nie rozumie jak to możliwe! Wreszcie doczekaliśmy się naprawdę skutecznego zabiegu na tłuszczyk! :)

Karina, 32 lata

Idealna sprawa na początku działalności i dla mniejszych salonów! Zero inwestycji – czysty zysk!

Barbara, 42 lata

Fajny zabieg, podoba się klientkom, tracą oponki, a ja nie muszę wydawać dużych sum. Zazwyczaj nie odpowiadam na maile z prośbą o przesłanie opinii, ale tym razem uznałam, że naprawdę warto!

Maria, 51 lat

W dzisiejszych czasach salon kosmetyczny coraz bardziej przypomina laboratorium NASA, tylko skąd brać pieniądze na te wszystkie drogie sprzęty… Co z tego, że działają, jak nie ma ich za co kupić. Kiedy trafiłam na Depilar, naprawdę się zdziwiłam. Ktoś za niewielką kwotę daje mi swój sprzęt, nie muszę się martwić o serwis, materiały reklamowe… Na początku zastanawiałam się jak wam się to w ogóle opłaca. Teraz już wiem – zabiegi naprawdę przyciągają tłumy!!!

Justyna, 27 lat

Nie wierzyłam w te wasze obietnice na ulotkach – jaki zabieg jest w stanie jednorazowo zlikwidować 25-40% grubości tłuszczu? A jednak! Bardzo się cieszę, że jednak postanowiłam zaufać i sprawdzić!

Aneta, 49 lat

Jestem strasznym zmarzluchem, ale pokochałam ten zabieg. Tak! Ja sama! Od dawna stosowałam zasadę, że szewc chodzi w dziurawych butach, a teraz sama się wyszczuplam i przekazuję klientkom pełne entuzjazmu opowieści, z resztą same pytają jak udało mi się tak zeszczupleć… Nie trzymam tego w tajemnicy! ;)

Wiola, 42 lata

Najbardziej podoba mi się, że ta piękna, nowoczesna maszyna jest u mnie, a ja nie wydałam na nią ani złotówki! ;)

Beata, 53 lata

Idealna sprawa dla klientek po ciąży, nie dość, że zmniejsza im się tłuszczyk, to jeszcze znacznie spada wiotkość rozciągniętej skóry! Świetna sprawa i doskonałe rozszerzenie oferty zabiegów odchudzających.

Magda, 26 lat

Mnie osobiście bardzo podoba się możliwość wynajęcia sprzętu z obsługą. Pracujemy z moją Kasią praktycznie non stop, a na dodatkowego pracownika mnie nie stać niestety. Bardzo się cieszę, że mogę rozszerzyć ofertę, z tak niewielkim własnym wkładem!

Ania, 40 lat

Zastanawiasz się czy warto? Warto! Byle nie w mojej dzielnicy! ;)

Jola, 28 lat