Opinie

Sprawdź co inni sądzą o współpracy z nami!

Po szkole pracowałam w różnych gabinetach, które miały w swojej ofercie depilację laserową. Teraz właśnie rozkręcam własny gabinet i korzystam z lasera LightSheer – muszę szczerze przyznać, że efekty są naprawdę niesamowite. Dużo lepsze niż w przypadku sprzętu na którym wcześniej pracowałam.

Karolina, 26 lat

LightSheer to bardzo dobry laser, nie umywa się do dostępnych na rynku IPLi!

Marzena, 48 lat

Uważam, że lepiej zainwestować w porządny laser niż pozbyć się klientek przez obietnice bez pokrycia. Depilar daje mi możliwość połączenia jakości zabiegu z niskimi kosztami, dlatego uważam, że to idealna formuła dla mniejszych gabinetów.

Anna, 43 lata

Działa! Naprawdę! Klientki są wniebowzięte, ja też no i wreszcie wzrosły obroty! ;)

Monika, 32 lata

Szukałam, szukałam i znalazłam! Jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o jakość kupowanych urządzeń i kosmetyków. Chcę, żeby moje studio przyciągało świadome klientki, które oczekują efektów i profesjonalnej obsługi. Z laserem LightSheer nie muszę się martwić o odrost włosków, których już dawno nie powinno być! Nie muszę się tłumaczyć klientkom, dlaczego zabieg miał działać, a nie działa! I to lubię! :)

Zosia, 31 lat

Bardzo lubię wykonywać zabiegi… Niestety właścicielka gabinetu ma dużo więcej pracy! Rachunki, reklama… Nie mam do tego głowy, dlatego bardzo odpowiada mi formuła, w której nie musze się martwić o finansowanie, serwis i materiały reklamowe, które dostaję przecież od Depilar.

Barbara, 35 lat

Wygodnie, bezproblemowo i profesjonalnie. Tak mogę określić współpracę z tą firmą. Naprawdę cieszę się, że na nich trafiłam, bo nie muszę teraz spłacać pożyczek zaciągniętych na drogi sprzęt.

Irmina, 54 lata

Po co kupować , skoro można wypożyczać – proste! ;)

Katarzyna, 29 lat

Nie oszukujmy się. Kogo obecnie stać na tak drogi sprzęt. Na każdym rogu salon, konkurencja jest ogromna. Fajnie, że ktoś zwrócił uwagę na ten problem i pomyślał o małych salonach, które ledwo trzymają się na rynku. Wprowadzenie depilacji laserowej bez własnych inwestycji naprawdę rozruszało mój mały biznesik! Wreszcie mogę się czymś wyróżnić!

Dorota, 36 lat

Depilar i ich świetny laser LightSheer to najlepsi wspólnicy mojego gabinetu! ;)

Bożena, 46 lat

Bardzo podoba mi się wsparcie, które otrzymuję od firmy – reklama, szkolenia. Czuje, że jest ktoś, kto mi pomaga. Nie muszę martwić się o wszystko sama.

Martyna, 23 lata

Zanim podjęłam decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Depilar, zrobiłam eksperyment na znajomej – jedna pacha – seria zabiegów starym sprzętem. Druga pacha LightSheer. Stary sprzęt sprzedałam! :)

Karina, 38 lat