Laser light sheer

Oferujemy Ci wypożyczenie najlepszego na rynku sprzętu przeznaczonego do trwałej depilacji!

Jest to nowoczesny laser diodowy LightSheer DESIRE – jedno z najskuteczniejszych urządzeń kosmetycznych!

Oprócz lasera możesz korzystać z dołączonego wyposażenia i specjalnie dostosowanego mobilnego stolika.

Nie wyznaczymy Ci żadnego limitu impulsów, dlatego w czasie wynajmu możesz przyjąć wiele klientek!

Obecność sprzętu w Twoim gabinecie oznacza zauważalny wzrost obrotów i zysku!

Sprawdź szczegółowe warunki współpracy TUTAJ!

 

 

Zastanawiałaś się kiedyś, od czego zależy zadowolenie Twoich klientek? Atmosfera w gabinecie, miła obsługa – to wszystko jest ważne, ale warto sobie uświadomić, że Twoim klientkom zależy przede wszystkim na efektach! Chcesz, żeby wracały do Ciebie? Opowiadały koleżankom jak bardzo są zadowolone z zabiegów? Musisz postawić na naprawdę profesjonalny sprzęt!

W tym miejscu zazwyczaj pojawia się problem… Skąd wziąć pieniądze na nowe inwestycje? Nie musisz już o tym myśleć! My kupiliśmy sprzęt i dostarczymy Ci go wtedy, kiedy będziesz go potrzebowała! Możesz skorzystać z najwyższej jakości lasera, bez drogich zakupów i kłopotliwych kredytów! Zamiast kupować nieskuteczne zamienniki, postaw na najwyższej jakości laser, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientek!

Oferujemy Ci wypożyczenie najlepszego na rynku sprzętu przeznaczonego do trwałej depilacji! Jest to nowoczesny laser diodowy LightSheer DESIRE – jedno z najskuteczniejszych urządzeń kosmetycznych! Oprócz lasera możesz korzystać z dołączonego wyposażenia i specjalnie dostosowanego mobilnego stolika. Nie wyznaczymy Ci żadnego limitu impulsów, dlatego w czasie wynajmu możesz przyjąć wiele klientek!

Prezentowany Państwu laser diodowy Light Sheer działa na zasadzie zjawiska selektywnej fototermolizy. To ona pozwala na trwałe trwałe uszkodzenie mieszków włosowych, co prowadzi do pozbycia się zbędnego owłosienia. Zabieg przeprowadzony z wykorzystaniem lasera Light Sheer jest bardzo skuteczny i w pełni bezpieczny. Obecność sprzętu w Twoim gabinecie oznacza zauważalny wzrost obrotów i zysku!

 

Depilacja laserowa

Osobom, które chcą się skutecznie pozbyć niechcianego owłosienia, proponujemy nasz profesjonalny zabieg depilacji laserowej. Wykonujemy go stosując diodowy laser Light Sheer Diode Laser System. Korzysta on z innowacyjnej technologii, która pozwala na bezbolesne i bezpieczne, a zarazem efektywne likwidowanie włosów z danej części ciała. Jest to laser medyczny, który stworzyło i zatwierdziło Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków (U.S. FDA) i obejmuje go swoją gwarancją bezpieczeństwa. LightSheer Desire nie ma żadnego negatywnego wpływu na zdrowie, co potwierdzają liczne uprzednio wykonane badania. Jego nieszkodliwość jest zatwierdzona również przez inne wysokiej rangi certyfikaty, takie jak ISO 9001.

Kongres Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco określił Light Sheer najlepszym i najbardziej efektywnym przyrządem stosowanym w depilacji laserowej.

Jak działa?

Jako że wyposażony jest w końcówkę ChillTip™ z laserem diodowym, aktywnie chłodzi skórę i chroni ją w czasie zabiegu. Podnosi to zdecydowanie poziom komfortu oraz bezpieczeństwa pacjenta. LightSheer Desire jest opatentowanym systemem, dzięki któremu trwale możemy pozbyć się zbędnego owłosienia. Nie ma on przy tym wpływu na pozostałe funkcje organizmu, jako że jego działanie jest jedynie powierzchowne. Poprzez emisję łagodnej wiązki promieni, przenika przez skórę docierając, aż do samego mieszka włosowego i w ten sposób bezpowrotnie niszczy cebulkę. Laser Light Sheer oddziałuje na barwnik włosa, czyli melaninę, nie ingerując w ogólne w funkcjonowanie organizmu.

Jego zalety:

 • Zabiegi depilacji laserowej mogą być wykonywane niezależnie od karnacji pacjenta, nawet jeśli jego skóra jest opalona. Kolor włosów również jest nieistotny.
 • Dzięki unikalnemu, innowacyjnemu systemowi chłodzenia przy pomocy końcówki ChillTip™, poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta zdecydowanie się podnosi.
 • Duże rozmiary końcówki pozwalają zniszczyć więcej włosów podczas jednego strzału.
 • Koszt eksploatacji systemu nie jest wysoki, jako że nie zużywa on żadnych materiałów eksploatacyjnych.
 • Laser LightSheer można łatwo przenosić między gabinetami bądź pomieszczeniami, jako że opiera się on na niezwykle lekkiej i zwartej konstrukcji.

Zabieg i jego efekty

Sesja laserowa zwykle zajmuje od kilku minut do godziny, czasem również dłużej. Zależy to w dużej mierze od wielkości obszaru ciała, na którym wykonuje się zabieg. Laser intensywnie oddziałuje na mieszki włosów, będące w fazie aktywnego wzrostu. Zabieg powinien być powtórzony 3-6 razy, raz na 4-5 tygodni. Liczba ta może się różnić zależnie od osoby i jej cech indywidualnych, takich jak kolor skóry, zmiany hormonalne czy genetyczne predyspozycje. Podczas stosowania lasera można odczuć lekkie mrowienie. U większości pacjentów nie pojawiają się żadne ślady po zabiegu, ale na wrażliwszych częściach ciała może czasem wystąpić delikatne zaczerwienienie lub opuchnięcie, ustępujące po krótkim czasie. Najczęściej pacjenci wracają do swoich codziennych zajęć od razu po zabiegu. Bezpieczeństwo i jakość urządzenia Light Sheer TM Diode Laser System są zatwierdzone certyfikatem wydanym przez agencję rządową U.S.FDA (Food & Drug Administration), respektowaną na całym świecie.

Przeciwskazania

 • ciąża oraz karmienie piersią
 • świeżo opalona skóra
 • w przypadku brania leków i ziół światłouczulających (m.in. pewna część antydepresantów, antybiotyków, nagietek, ibuprofen oraz dziurawiec)
 • różnego rodzaju choroby skórne, tatuaże
 • padaczka, bielactwo, łuszczyca
 • wrażliwa skóra
 • przebyte i czynne nowotwory
 • skłonność do bliznowacenia
 • włosy rude, siwe i blond

Reakcja skóry

Skóra każdego pacjenta z osobna w indywidualny sposób reaguje na przeprowadzony zabieg depilacji laserowej. Naturalnym objawem, który może pojawić się po zabiegu jest obrzęk lub zaczerwienienie, uczucie rozgrzania oraz pieczenie. Objawy te mogą się utrzymać od kilku godzin do kilku dni.

Bezpieczeństwo

W Studiu Depilacji Laserowej Depilar, wszystkie zabiegi zawsze wykonywane są przez doświadczony personel, który ukończył specjalistyczne szkolenia. To gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa podczas wykonywanych zabiegów.